Dua Lipa shkëlqen me veshje të viteve 90-ta - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

26/08/2021 23:23

Dua Lipa shkëlqen me veshje të viteve 90-ta

Yjet

Gazeta Express

26/08/2021 23:23

Dua Lipa ka pozuar për dënim në stil të viteve 90-ta derisa ka pasur të veshur xhinse që nuk ishin masë e saj – një veshje që ajo e bëri edhe për ditëlindjen e saj.

Kohëve të fundit ajo festoi ditëlindjen e 26-të me të dashurin e saj Anëar Hadid dhe shoqet e saj.

Lexo Edhe:

Ajo ka shpërndarë foto të shumta të festimeve në Instagram, por Dua Lipa tani ka marrë vëmendjen për stilin e saj, i cili ka filluar që të komentohet në rrjetet sociale.

Krijuesja e hitit “The Break My Heart” është kthyer në vitet e 90 derisa duket ikonike me veshje të tilla. /GazetaExpress/