Dua Lipa shfaqet me reçipetat si rrjetë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

20/02/2021 16:45

Dua Lipa shfaqet me reçipetat si rrjetë

Rozë

Gazeta Express

20/02/2021 16:45

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka guxuar shumë me veshjen e saj.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa poza në “Instagram” ku shfaqet mjaft provokuese me reçipetat si rrjetë, ndërsa foton e realizoi gjatë përgatitjeve për versionin e ri të albumit të saj.

Dua Lipa guxon shumë, shfaqet me reçipetat si rrjetë (FOTO)

Reçipetat ngjyrë gri ia zbulojnë gjoksin dhe po ashtu barkun e sheshtë, ndërsa flokët i kishte lidhur lart.

Në këtë fotografi shfaqet edhe grupi i saj që kujdeset për çdo detaj të këngëtares së famshme, që ajo të shkëlqejë gjithmonë.

Dua Lipa guxon shumë, shfaqet me reçipetat si rrjetë (FOTO)