Dua Lipa me një veshje të zakonshme gjatë një dalje mbrëmë - Gazeta Express
string(58) "dua-lipa-me-nje-veshje-te-zakonshme-gjate-nje-dalje-mbreme"

Yjet

Gazeta Express

20/12/2022 20:42

Dua Lipa me një veshje të zakonshme gjatë një dalje mbrëmë

Yjet

Gazeta Express

20/12/2022 20:42

Dua Lipa është parë e veshur me një bluzë me mbishkrimin Addams Family dhe xhinse teksa ajo largohet nga party në Chiltern Firehouse

Dua Lipa vazhdon të duket “cool” me stilin e saj të zakonshëm teksa është parë duke u larguar nga Chiltren Firehouse gjatë një nate plot argëtim, të hënën.

Lexo Edhe:

Këngëtarja (27), e ka nderuar kështu trendin “Addams Family”, pasi që filmi i ri pritet të lansohet të mërkurën në Netflix, derisa ka veshur një bluzë që inspirohet nga filmi.

Ajo e ka kombinuar atë me një palë xhinse të gjëra dhe të masës jo të saj, duke e kompletuar atë me një palë çizme Dr Marten. /GazetaExpress/