Dua Lipa i bën dhuratë teatrit Dodona në Prishtinë - Gazeta Express

Gazeta Express

07/08/2020 18:01

Dua Lipa i bën dhuratë teatrit Dodona në Prishtinë

Gazeta Express

07/08/2020 18:01

Teatri “Dodona” prej tash e tutje do ta ketë webfaqen e re ku qytetarët mund të informohen për të gjitha të rejat rreth shfaqjeve dhe aktiviteteve të tjera.

E këtë webfaqe ia ka dhuruar Fondacioni Sunny Hill dhe këngëtarja Dua Lipa.

Bashkë me njoftimin për këtë dhuratë, kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, ka falënderuar ata.

“Teatri “Dodona” prej tash ka webfaqen e re, ku mund të informoheni për të gjitha të rejat rreth shfaqjeve dhe aktiviteteve të tjera. http://teatridodona.org/ është dhuratë nga Fondacioni Sunny Hill dhe Dua Lipa, për të cilën i falënderojmë nga zemra. #prishtina””.