Dua Lipa eksperimenton me flokët - Gazeta Express

Dua Lipa eksperimenton me flokët

Rozë

Gazeta Express

26/04/2020 11:48

Dua Lipa është duke eksperimentuar me pamjen e saj gjatë qëndrimit në karantinë, këngëtarja ka ndryshuar stilin e flokëve përsëri.

Ajo para disa minutave publikoi një video në Instagram ku shfaqet e afërt me të dashurin e saj Anwar Hadid, dhe mund të vërejmë se tani ka lyer flokët  me ngjyrë portokalli.

Ndryshe, gjatë ditës së sotme Dua lëshoi edhe versionin e ri të klipit ‘BMH’.