Dua Lipa del kundër Trump, bën thirrje publike të votojnë për ta larguar - Gazeta Express

Dua Lipa del kundër Trump, bën thirrje publike të votojnë për ta larguar

Gazeta Express

21/10/2020 12:49

Dua Lipa sërish publikon postime kundër presidentit të tanishëm, Donald Trump.

Artistja e njohur e ka pranuar publikisht se përkrahë kandidatin, Joe Biden për president të SHBA-së.

Së fundi, në ‘Instagram’ ka publikuar sërish një postim ku favorizon Biden dhe është kundër Trump.

‘Mos u rehatoni shumë me rezultate të sondazheve, dilni dhe votoni për ta larguar atë’, ka shkruar Dua.

Ndryshe, këngëtarja së shpejti do të publikojë këngën e re.