Dua Lipa bëhet pjesë e filmit Barbie - Gazeta Express
string(36) "dua-lipa-behet-pjese-e-filmit-barbie"

TV/Film

Gazeta Express

19/05/2022 22:25

Dua Lipa bëhet pjesë e filmit Barbie

TV/Film

Gazeta Express

19/05/2022 22:25

Dua Lipa pritet të “jetë në pjesën më të madhe të filmit Barbie” – pasi që Margot Robbie “nuk do të jetë roli i vetëm kryesor” në filmin e ri pasi që ekipi e filmit po rritet

Dua Lipa do ta bëjë lëvizjen e saj në botën e filmit dhe këtë pasi që ka marrë një pjesë të madhe për filmin e ri të Barbie, film për të cilin u raportua të mërkurën.

Lexo Edhe:

Këngëtarja 26 vjeçare raportohet se do t’i bashkohen aktorë të njohur si Ryan Gosling, Will Ferrell dhe Saoirse Ronan pasi bëri debutimin e saj në ekranin e madh me trilerin e spiunazhit, Argylle, më herët këtë vit.

Kjo erdhi pasi që kishte thashetheme që pjesa kryesor që luhet nga Margot Robbie nuk do të jetë i vetmi projekt i Barbie – i cili është xhiruar në Britani – ku ajo do të luajnë kundër Ryan që luan rolin e Ken. /GazetaExpress/