Dua Lipa arrin në Prishtinë - Gazeta Express
string(27) "dua-lipa-arrin-ne-prishtine"

Dua Lipa arrin në Prishtinë

Rozë

Gazeta Express

03/08/2022 18:08

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka arritur në Prishtinë, kështu bën të ditur burime të Gazetës Express.

Kujtojmë se Dua Lipa do të performojë në festivalin Sunny Hill i cili do të mbahet në Parkun e Gërmisë më datat 4, 5, 6 dhe 7 gusht.

Lexo Edhe:

Përveç disa këngëtarëve shqiptarë, në këtë festival do të performojnë edhe këngëtarë të tjerë me famë botërore.