Drita – Llapi, formacionet zyrtare për finalen e Kupës së Kosovës - Gazeta Express
string(62) "drita-llapi-formacionet-zyrtare-per-finalen-e-kupes-se-kosoves"

Drita – Llapi, formacionet zyrtare për finalen e Kupës së Kosovës

Sport

Gazeta Express

26/05/2022 19:27

Sonte do të luhet ndeshja finale e Kupës së Kosovës në futboll.

Drita dhe Llapi do të përballen në mes vete në kërkim të trofeut të çmuar, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 20:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Të dy klubet tashmë kanë zbuluar edhe formacionet për këtë ndeshje.

Drita:

Llapi:

/Gazeta Express/