Drita fantastike, e përmbys Feynoordin - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

29/07/2021 20:27

Drita fantastike, e përmbys Feynoordin

Futboll

Gazeta Express

29/07/2021 20:27

Drita është duke e mposhtur 2-1 Feynoordin si mysafirë.

Vendasit kaluan të parët në epërsi me golin e Til në minutën e 7’, por Drita më pas përmbysi gjithçka.

Lexo Edhe:

Simonovski në minutën e 12’ dhe Fazliu në atë të 16’ i shënuan dy gola të shpejtë Feynoordit, raporton Gazeta Express.

Në bndeshjen tjetër, Prishtina po barazon 1-1 me Conhas.