Drita barazon rezultatin ndaj Llapit - Gazeta Express
string(36) "drita-barazon-rezultatin-ndaj-llapit"

Drita barazon rezultatin ndaj Llapit

Sport

Gazeta Express

26/05/2022 20:40

Është barazuar rezultati në ndeshjen finale të Kupës së Kosovës në futboll.

Drita ka shënuar golin e parë dhe të barazimit ndaj Llapit, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Hamdi Namani ka shënuar gol me kokë në minutën e 36-të, pas një harkimi të Muharrem Jasharit.

Rezultati aktual tashmë është 1:1.

Ndeshja finale është duke u zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri”. /Gazeta Express/