Drin Kokaj rradhitet i 59-ti nga 82 garues, radha për Kiana Kryeziun - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

17/11/2021 22:24

Drin Kokaj rradhitet i 59-ti nga 82 garues, radha për Kiana Kryeziun

Sport

Gazeta Express

17/11/2021 22:24

Është zhvilluar gara e radhës në Diavolezza të Zvicrës në disiplinën e Sllallomit (SL) në të cilën po marrin pjesë anëtarët e përfaqësueses së Kosovës.

Arbi Pupovci nuk arriti të përfundojë lëshimin e parë ndërsa Drin Kokaj arriti të rradhitet i 59-ti nga 82 garues dhe ka arritur 180 pikë në këtë disiplinë.

Lexo Edhe:

Nesër dhe pasnesër Kiana Kryeziu do të garojë po në disiplinën e njejtë, shkruan Federata Skitare e Kosovës në “Facebook”.