Drenusha Latifi flet për rastin e saj të shkurorëzimit, merr një letër emocionuese në studio - Gazeta Express
string(91) "drenusha-latifi-flet-per-rastin-e-saj-te-shkurorezimit-merr-nje-leter-emocionuese-ne-studio"

Drenusha Latifi flet për rastin e saj të shkurorëzimit, merr një letër emocionuese në studio

TV/Film

Gazeta Express

27/03/2024 20:55

Ish Mis Kosova, Drenusha Latifi ka folur në një intervistë në Canape të T7 për rastin e saj të shkurorëzimit

Kujtojmë së para një muaji Drenusha kishte treguar në një intervistë se kishte pësuar dhunë fizike nga burri i saj dhe se e kishte bërë publike se ajo do të ndahet nga burri i saj.

Lexo Edhe:

Ajo ka treguar se i respekton procedurat gjyqësore dhe se pret që kjo punë të kryhet ashtu siç është paraparë.

Në fund, ajo ka marrë një letër e cila e ka emocionuar shumë. /GazetaExpress/

 Për më shumë, dëgjojeni intervistën e Drenushës në Canape