Dramë në "Minatori", Trepça barazon dhe e dërgon ndeshjen në vazhdime - tifozët futen në parket - Gazeta Express
string(90) "drame-ne-minatori-trepca-barazon-dhe-e-dergon-ndeshjen-ne-vazhdime-tifozet-futen-ne-parket"

Basketboll

Gazeta Express

12/05/2022 22:55

Dramë në “Minatori”, Trepça barazon dhe e dërgon ndeshjen në vazhdime – tifozët futen në parket

Basketboll

Gazeta Express

12/05/2022 22:55

Ndeshja e dytë gjysmëfinale në basketboll mes Trepçës dhe Pejës ka shkuar në vazhdime.

Ishte Edwards i cili shënoi shënoi një treshe për ta dërguar Trepçën në vazhdime, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ndërkohë, shikuesit nuk përmbahen dhe futen në palestër per të festuar.

Kujtojmë se ndeshja e parë gjysmëfinale përfundoi me fitoren e mitrovicasve. /Gazeta Express.