Dramë në "Goodison Park", Evertoni bën përmbysje spektakolare - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

13/09/2021 22:29

Dramë në “Goodison Park”, Evertoni bën përmbysje spektakolare

Futboll

Gazeta Express

13/09/2021 22:29

Evertoni ka arritur ta përmbys epërsinë e Burnleyt dhe tani po avancon 3:1.

Vendasit arritën që për shtatë minuta të realizonin plot tri herë, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Fillimisht Keane barazoi shifrat në minutën e 60-të të ndeshjes.

Ndërkohë, brenda një minuti Townsend dhe Gray realizuan dy gola “ekspres” për rezultatin 3:1.