Dortmund-Milan, publikohen formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(45) "dortmund-milan-publikohen-formacionet-zyrtare"

Futboll

Gazeta Express

04/10/2023 19:59

Dortmund-Milan, publikohen formacionet zyrtare

Futboll

Gazeta Express

04/10/2023 19:59

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Dortmundit dhe Milanit, e vlefshme për javën e dytë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Dortmund u mposht 2:0 nga Paris Saint-Germain në xhiron e parë dhe aktualisht mban pozitën e fundit në grupin F.

Lexo Edhe:

Në anën tjetër, Milan barazoi pa gola me Neëcastle United, shkruan Gazeta Express.

Formacionet zyrtare: