Dorina vendos ta “çmend” rrjetin me fotot e fundit - Gazeta Express
string(48) "dorina-vendos-ta-cmend-rrjetin-me-fotot-e-fundit"

Dorina vendos ta “çmend” rrjetin me fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

16/06/2022 22:24

Modelja Dorina Gegiçi ka postuar një set fotosh tepër të nxehta sot

Vera ka ardhur dhe bashkë më të edhe ditët më vapë të madhe.

Lexo Edhe:

Por, modelja Dorina Gegiçi ka një ilaç edhe për këtë pasi që është parë duke i hedhur ujë gjoksit të saj teksa ka të veshur një veshje tepër provokuese.

Ajo po ashtu shihet duke përgatitur disa gjëra për të ngrenë.

Kujtojmë se Dorina e ka zyrtarizuar lidhjen e saj me menaxherin e Butrint Imeri, Denis Avdiu. /GazetaExpress/