Dorina shfaqet pranë pemës së Krishtlindjes, dhuratat e lumturuan - Gazeta Express
string(64) "dorina-shfaqet-prane-pemes-se-krishtlindjes-dhuratat-e-lumturuan"

Yjet

Gazeta Express

27/12/2021 23:10

Dorina shfaqet pranë pemës së Krishtlindjes, dhuratat e lumturuan

Yjet

Gazeta Express

27/12/2021 23:10

Modelja e njohur shqiptare ka postuar edhe një set të ri fotografik në rrjetet sociale

Dorina Gegiçi pritet të jetë emri i njërës prej modeleve më të kërkuara shqiptare në Europë për vitin 2022.

Por, para kësaj, modelja duket se i ka pritur me ngazëllim dhuratat për Krishtlindje.

Ajo është paraqitur e veshur me xhinse derisa ka shkruar poshtë fotografive: Lil dhurata.

Natyrisht në gjuhën angleze, ashtu si bëjnë shumica e modeleve dhe këngëtarëve shqiptarë sot. /GazetaExpress/