Dorina provokon përsëri me bikine të vogla - Gazeta Express
string(42) "dorina-provokon-perseri-me-bikine-te-vogla"

Yjet

Gazeta Express

19/07/2022 23:58

Dorina provokon përsëri me bikine të vogla

Yjet

Gazeta Express

19/07/2022 23:58

Modelja Dorina Gegiqi ka bërë përsëri një paraqitje tepër të nxehtë në rrjetet sociale

Bukuroshja dhe modelja shqiptare vazhdon të jetë në fokus të mediave pasi që vazhdimisht shfaqet me foto sesione të ndryshme në Instagram e ku tregon asetet e saj.

Kësaj radhe ajo ka zgjedhur që përsëri të shfaqet provokative në bikine ngjyrë të verdhë dhe portokalli duke treguar asetet e saj.

Kujtojmë se ajo ka zyrtarizuar tashmë lidhjen e saj me menaxherin e Butrin Imerit, Denis Avdiu. /GazetaExpress/