Dorina, një hipike e nxehtë në fotot e fundit - Gazeta Express
string(44) "dorina-nje-hipike-e-nxehte-ne-fotot-e-fundit"

Dorina, një hipike e nxehtë në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

25/10/2022 20:00

Modelja Dorina Gegiçi nuk i ka lënë vend imagjinatës në fotot e fundit

Bukuroshja shqiptare vazhdon të jetë njëra prej modeleve më të kërkuara shqiptare.

Fotosesionet e saj vazhdojnë të jenë provokative dhe i tillë është edhe fotosesioni i fundit ku modelja është paraqitur në rolin e një hipikeje që vozitë motor.

“Nga puna ime e fundit”, ka shkruar ajo teksa bën poza seksi para motorit të saj. /GazetaExpress/