Dorina bëhet “shtrigë e zezë” për Halloween - Gazeta Express
string(41) "dorina-behet-shtrige-e-zeze-per-halloween"

Dorina bëhet “shtrigë e zezë” për Halloween

Yjet

Gazeta Express

31/10/2022 22:50

Modelja bionde Dorina Gegiçi është shfaqur me një kostum të karakterit të “Shtrigës së zezë” për Halloween

VIP-at shqiptarë sonte janë në ethe të Halloweenit dhe secili ka zgjedhur kostume të ndryshme, që të duken sa me të veçantë.

I tillë është edhe kostumi që ka zgjedhur modelja e njohur Dorina Gegiçi.

Bukuroshja shqiptare ka zgjedhur një kostum të “shtrigës së zezë” derisa poshtë fotove të postuara në Instagram ka shkruar: … nëse flasim për shtriga…Gëzuar Halloween!”. /GazetaExpress/