Donnarumma thotë se ‘dridhet’ sa herë përballet me Cristiano Ronaldon - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

26/03/2020 23:30

Me i fundit

Donnarumma thotë se ‘dridhet’ sa herë përballet me Cristiano Ronaldon

Sport

Gazeta Express

26/03/2020 23:30

Edhe pse në moshë të re, Gianluigi Donnarumman është përballur me emra të mëdhenj të futbollit.

Mirëpo, 21 vjeçari gjatë karantinës në shtëpi për shkak të koronavirusit, ka dhënë një intervistë dhe e ka pranuar se gjithmonë është shumë i brengosur kur vjen dita të luajë kundër Cristiano Ronaldos.

“Jam përballur me sulmues të shkëlqyer, por gjithmonë më së shumti i jam frikësuar Ronaldos”, deklaroi ai. /Gazeta Express/