Donika Kadaj s'i bashkohet grupit të AAK-së edhe pse ka shkuar në Kuvend - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

03/06/2020 11:29

Donika Kadaj s’i bashkohet grupit të AAK-së edhe pse ka shkuar në Kuvend

Lajme

Gazeta Express

03/06/2020 11:29

AAK-ja ka publikuar një fotografi para nisjes së seancës ku pritet të votohet për qeverinë në krye me Avdullah Hotin, raporton Gazeta Express.

Në faqen e grupit parlamentar të AAK-së në Facebook, në fotografinë e publikuar shihen deputetët e kësaj partie si dhe të propozuarit për ministra.

“Sot, para fillimit të seancës”, shkruhet në këtë postim.

Megjithatë, në fotografi nuk shihet deputetja Donika Kadaj që nuk dihet se a do të votojë pro qeverisë Hoti.

Ajo tashmë ka arritur në Kuvend të Kosovës. /Express/