Donika Kadaj - Bujupi shkon në Kuvend - Gazeta Express

Donika Kadaj – Bujupi shkon në Kuvend

Lajme

Gazeta Express

03/06/2020 11:20

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi, është futur në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës dhe pas pak pritet të marrë pjesë në seancën e thirrur për votimin e Qeverisë Hoti.

Mirëpo, nuk dihet ende nëse Kadaj-Bujupi do ta japë votën e saj pro Hotit. Ani se është përfolur se nuk do ta votojë qeverinë Hoti.