Donat Rexhepi, përforcimi i radhës i Prizrenit - Gazeta Express
string(45) "donat-rexhepi-perforcimi-i-radhes-i-prizrenit"

Donat Rexhepi, përforcimi i radhës i Prizrenit

Sport

Gazeta Express

08/07/2022 10:33

KB Ponte Prizreni po vazhdon me përforcimin e skuadrës për sezonin e ri.

Klubi prizrenas ka njoftuar këtë të premte për arritjen e marrëveshjes me Donat Rexhepin, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

20-vjeçari së fundmi ishte te Sigal Prishtina, teksa ai është pjesë e Kombëtares U20 të Kosovës.

Rexhepi është i gjatë 198 centimetra dhe luan në pozitat 2/3.

Kujtojmë se Ponte Prizreni edhe përforcuar edhe me Meriton Ismailin e Ivan Koljevicin, teksa ka vazhduar bashkëpunimin me Urim Zenelajn. /Gazeta Express/

? MERKATO ?? TRANSFER DONAT REXHEPI – kalon te PONTE PRIZRENI ⚪️⚫️ Talenti i ri Donat Rexhepi nga sot është pjesë e…

Posted by KB PONTE Prizreni on Friday, 8 July 2022