Donalldi dhe Romeo reagojnë pas vendimit të pritur të Bora Zamani - Gazeta Express
string(65) "donalldi-dhe-romeo-reagojne-pas-vendimit-te-pritur-te-bora-zamani"

TV/Film

Gazeta Express

31/12/2021 19:25

Donalldi dhe Romeo reagojnë pas vendimit të pritur të Bora Zamani

TV/Film

Gazeta Express

31/12/2021 19:25

Bora Zemani pak para se të bëhet ndërrimi i motmoteve  vendosi që të largojë nga Instagram Donalldin dhe Romeon

Bora kishte larguar nga Instagrami i saj të dy binjakët e duket se kjo nuk ka shkuar pa u vërejtur nga vëllai binjak i Donalldit, Romeo.

Lexo Edhe:

Ai menjëherë ka larguar nga lista Borën ashtu sikurse ka larguar atë edhe nga miqtë e Donalldit në Instagram.

Kjo pasi që Romeo menaxhon edhe Instagramin e vëllait të tij.

Bora, po ashtu nga lista e saj ka larguar disa miq të ngushtë të Donalldit, si këngëtarin Elgit Doda por edhe këngëtaren Beatrix Ramosaj. /GazetaExpress/