Donaldi e Semi thashetheme për banorët, ja çfarë flasin - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/10/2021 11:04

Donaldi e Semi thashetheme për banorët, ja çfarë flasin

Rozë

Gazeta Express

26/10/2021 11:04

Dyshja Semi dhe Donaldi po vazhdojnë afërsinë e tyre brenda shtëpisë së Big Brother.

Ata nuk kanë hezituar të flasin për banorët e tjerë, larg të tjerëve në afërsi të pishinës.

Lexo Edhe:

Se çfarë thanë për banorët e tjerë, mund ta ndiqni në videon më poshtë.

VIDEO KËTU