Don Xhoni flirton me aktoren e filmave me pullë të kuqe - Gazeta Express
string(55) "don-xhoni-flirton-me-aktoren-e-filmave-me-pulle-te-kuqe"

Rozë

Gazeta Express

30/09/2022 10:41

Don Xhoni flirton me aktoren e filmave me pullë të kuqe

Rozë

Gazeta Express

30/09/2022 10:41

Pas ndarjes së bujshme me modelen ruse Ariana Lirey, Don Xhoni është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes për sa i përket jetës personale. Reperi nga Kosova ka tërhequr vëmendjen me komentet ndaj aktores së filmave për të rritur, Alby Rydes.

Ndërsa kanë nisur të ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale, ata nuk kanë kursyer dhe komentet flirtuese. Në një fotografi që ka ndarë Alby në Instagram, vihet re komenti që i ka lënë reperi. “E preferuara” ka shkruar reperi shoqëruar me një zemër të kuqe.

Lexo Edhe: