Don Xhoni e Butrint Imeri shfaqen më të bashkuar se kurrë me menaxherin e tyre në mes - Gazeta Express
string(85) "don-xhoni-e-butrint-imeri-shfaqen-me-te-bashkuar-se-kurre-me-menaxherin-e-tyre-ne-mes"

Yjet

Gazeta Express

17/07/2023 20:45

Don Xhoni e Butrint Imeri shfaqen më të bashkuar se kurrë me menaxherin e tyre në mes

Yjet

Gazeta Express

17/07/2023 20:45

Që disa javë mediat rozë kanë shkruar se Don Xhoni dhe Butrint Imeri i kanë prishur raportet e tyre me njëri-tjetrin

Por, më sa duket kjo nuk ekziston më.

Lexo Edhe:

Kjo pasi që dje menaxheri i tyre, Denis Avdiu është shfaqur me dy këngëtarët në një foto, derisa ka pasur edhe një përshkrim interesant poshtë fotografisë së tyre.

“Mos u boni marak”, ka shkruar Denisi derisa reagimet e Don Xhonit dhe Butrintit ishin interesante.

“All In”, komentoi Don Xhoni kurse Butrinti shkroi vetëm numrin “1”. /GazetaExpress/