Don Xhoni befason me deklaratën: Vitin tjetër do të blej avion privat - Gazeta Express
string(68) "don-xhoni-befason-me-deklaraten-vitin-tjeter-do-te-blej-avion-privat"

Rozë

Gazeta Express

30/07/2022 10:39

Don Xhoni befason me deklaratën: Vitin tjetër do të blej avion privat

Rozë

Gazeta Express

30/07/2022 10:39

Reperi i njohur, Don Xhoni është shumë aktiv në rrjete sociale, ku ka mbi 760 mijë ndjekës në profilin e tij në Instagram.  Ai shpesh herë ndan detaje nga jeta e tij luksoze.

Pas publikimit të makinave super të shtrenjta dhe shtëpive, Don Xhoni ka premtuar që së shpejti do blejë edhe avion.

Lexo Edhe:

“Këtë vit do ta blejë këtë. Mbani mend fjalët e mia”, ka shkruar reperi krahas fotos.