Don Xhon tregon shtëpinë e tij dhe makinat luksoze në Drenicë - Gazeta Express
string(61) "don-xhon-tregon-shtepine-e-tij-dhe-makinat-luksoze-ne-drenice"

Don Xhon tregon shtëpinë e tij dhe makinat luksoze në Drenicë

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 19:26

Reperi Don Xhon shpesh është bërë subjekt mediave për pasurinë dhe luksin e tij

Por, sot ai ka zgjedhur që të tregojë pasurinë e tij që e ka në Drenicë.

Lexo Edhe:

Në një video që ka postuar në InstaStory në prapavijë shihet shtëpia e tij teksa para tij janë të parkuara dy makina, njëra e tipit Range Rover kurse tjetra Mercedes.

Kujtojmë së Don Xhon shpesh është parë në këngët e tij e përmend Drenicën, por aty nuk mungojnë as armët e gjata.

Për ta parë videon kliko KËTU

Ai po ashtu shihet vazhdimisht duke vizituar vende të shtrenjta në Europë dhe Botë. /GazetaExpress/