Don Xhon dhe Era Istrefi “kapen mat” të përqafuar në aeroport - Gazeta Express
string(59) "don-xhon-dhe-era-istrefi-kapen-mat-te-perqafuar-ne-aeroport"

Don Xhon dhe Era Istrefi “kapen mat” të përqafuar në aeroport

Yjet

Gazeta Express

26/05/2023 20:25

Krijuesit e hitit “Hala” Don Xhoni dhe Era Istrefi duket se janë më të afërt se janë menduar.

Në një foto të siguruar nga portali indeks.mk ata shihen shumë afër me njëri – tjetrin.

Lexo Edhe:

Në një foto shihet Don Xhoni që ka vendosur duart në belin e Erës derisa në foton tjetër është Era që e përkdhel Don Xhonin.

Kujtojmë së hiti Hala i Don Xhonit dhe Era Istrefit deri me tani ka më shumë së 55 milionë klikime në youtube.

A do të thotë ata pos suksesit të këtij dueti janë duke e shijuar ndonjë romancë së bashku.