Djali i ministrit Arben Vitia si maturant: Jam vesh me tesha t’babit - Gazeta Express
string(66) "djali-i-ministrit-arben-vitia-si-maturant-jam-vesh-me-tesha-tbabit"

TV/Film

Gazeta Express

27/05/2024 20:26

Djali i ministrit Arben Vitia si maturant: Jam vesh me tesha t’babit

TV/Film

Gazeta Express

27/05/2024 20:26

Mbrëmjet maturës janë bërë trend në Kosovë, sidomos për stilin e maturantëve dhe veshjet e shtrenjta të tyre

E një ndër ta që është parë dhe është treguar më modest në mbrëmjen e maturës ka qenë djali i Ministrit të Shëndetësisë, Arben Vitia.

Lexo Edhe:

Ai në intervistën për T7 ka thënë se shumica e gardërobës së tij janë të babait të tij, në përjashtim të këpucëve. /GazetaExpress/

Për më shumë dëgjojeni intervistat e maturanteve që ka realizuar gazetarja e T7 për Canape: