Djali i Genc Prelvukaj qenka bërë burrë - Gazeta Express
string(39) "djali-i-genc-prelvukaj-qenka-bere-burre"

Rozë

Gazeta Express

04/10/2022 9:30

Djali i Genc Prelvukaj qenka bërë burrë

Rozë

Gazeta Express

04/10/2022 9:30

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj, nga lidhja e kaluar ka një djalë Gjinin.

Kujtojmë qe para disa viteve jeta e tij ishte mjaft e përfolur në publik.

Lexo Edhe:

Tani Genci, është martuar me Enin dhe së shpejti pritet të bëhen prindër.

Por këtë epitet Genci e kishte marrë shumë vite më parë nga lidhja me ish modelen Artën, shkruan “kosovarja’’.

Gjini është rritur dhe duket se i ka ngjarë shumë babai