Djali i Edi Ramës publikon fotografi me Dua Lipën nga pushimet në jug të Shqipërisë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

28/07/2021 19:20

Djali i Edi Ramës publikon fotografi me Dua Lipën nga pushimet në jug të Shqipërisë

Rozë

Gazeta Express

28/07/2021 19:20

Këngëtarja me famë ndërkombëtare Dua Lipa vendosi që të kalonte disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar duke zgjedhur jugun e vendit.

Derisa familja e Duas është shoqëruar për pushime nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mundësinë për ta takuar e ka pasur edhe djali i tij, Greg Rama.

Lexo Edhe:

Djali i madh i kreut të qeverisë shqiptare e ka publikuar fotografi të përbashkëta me këngëtaren në Instagram, si dhe me babanë e saj, Dukagjin Lipa

“Kemi mundësi dhe për më mirë”, është përshkrimi që ia ka vënë Gregu fotografisë me Duan.