DJ Dagz dhe Antonela të nominuarit e kësaj jave - Gazeta Express
string(46) "dj-dax-dhe-antonela-te-nominuarit-e-kesaj-jave"

TV/Film

Gazeta Express

18/12/2021 0:54

DJ Dagz dhe Antonela të nominuarit e kësaj jave

TV/Film

Gazeta Express

18/12/2021 0:54

DJ Dagz dhe Antonela janë të nominuarit e kësaj jave nga Iliri dhe Donalldi

Kjo pas një loje ku Iliri dhe Donalldi do të zgjidhnin për të bërë dy grupe e ku më vonë janë zgjedhur se cilët do t’i shpëtojnë dhe mandej të zgjedhin se kë do ta shpëtojnë nga shtëpia dhe dy të fundit do të shkonin në televotim.

Lexo Edhe:

Po pikërisht këtu ishte loja pasi që dy konkurrentët nuk do të eliminohet por për ta do të shkohet se cili nga banorët do të jetë i preferuari i radhës.

Tërë kjo do të zbulohet në spektaklin e ditës së martë. /GazetaExpress/