Dj Dagz tregon se a po bëhen prindër së bashku me Einxhel - Gazeta Express
string(57) "dj-dagz-tregon-se-a-po-behen-prinder-se-bashku-me-einxhel"

TV/Film

Gazeta Express

20/05/2022 21:00

Dj Dagz tregon se a po bëhen prindër së bashku me Einxhel

TV/Film

Gazeta Express

20/05/2022 21:00

Sot u transmetua episoda e radhës e emisionit “Mirage”.

Materiale të reja dhe intervista me fytyra publike u transmetuan në këtë episode, shkruan lajmi.net

Njëri nga të intervistuarit ishte Dj Dagz i cili mori pjesë në sfilaten e Valdrin Sahitit dhe foli edhe për Einxhël.

Po ashtu, ai tregoi se a po bëhet baba apo jo.

Për ta kuptuar këtë ndiqeni materialin më poshtë: