DJ Dagz, i preferuari i publikut - Gazeta Express
string(31) "dj-dagz-i-preferuari-i-publikut"

TV/Film

Gazeta Express

21/12/2021 22:54

DJ Dagz, i preferuari i publikut

TV/Film

Gazeta Express

21/12/2021 22:54

DJ Dagz është zgjedhur i preferuari i publikut në spektaklin e sotëm të Big Brother Albania

Pavarësisht se është thënë se ai ka tradhtuar DJ PM, duket se veprimin e DJ Dagz ndryshe e ka parë publiku. Kjo pasi që ata e kanë zgjedhur atë të preferuarin e shtëpisë.

Lexo Edhe:

Kujtojmë se Iliri dhe Donaldi ishin ndarë në dy grupe e ku në fund në nominim kishte shkuar Antonela dhe DJ Dagz.

Qysh të premten ishte paralajmëruar se dy banorët nuk do ta lënë shtëpinë, por për ta do të votohet se cili është i preferuari.

Në fund erdhi të votat e publikut ku DJ Dagz mundi Antonelën dhe si i tillë ai do të këtë imunitet dhe nuk do të nominohet, s’paku deri të premten kur bëhen nominimet e reja. /GazetaExpress/