Dita e parë e Suarez në Atletico, shokët e sakatojnë - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

26/09/2020 8:42

Dita e parë e Suarez në Atletico, shokët e sakatojnë

Futboll

Gazeta Express

26/09/2020 8:42

Luis Suarez është prezantuar të premten mbrëma te Atletico Madridi.

Ai ka zhvilluar edhe seancën e parë stërvitore gjithashtu, derisa nuk ka mbetur pa u kryer rituali i zakonshëm kur një futbollist i ri i bashkohet një skuadre.

Pasi është përshëndetur me Diego Simeonen, ai ka marrë goditje të shumta në shenjë mirëseardhje nga shokët e rinj.

Suarez e ka zgjedhur numrin ‘9’ dhe ka nënshkruar kontratë deri më 2022. /Gazeta Express/