Diskotekat apo festivalet? Mc Kresha dhe Lyrical Son përgjigjen në “Kë zgjedh” - Gazeta Express
string(75) "diskotekat-apo-festivalet-mc-kresha-dhe-lyrical-son-pergjigjen-ne-ke-zgjedh"

TV/Film

Gazeta Express

04/11/2022 23:54

Diskotekat apo festivalet? Mc Kresha dhe Lyrical Son përgjigjen në “Kë zgjedh”

TV/Film

Gazeta Express

04/11/2022 23:54

Dy rep-artistët e njohur shqiptarë, Lyrical Son dhe Mc Kresha, ishin pjesë e emisionit “Mirage”.

Këtë të premte dyshja morën pjesë në rubrikën “Kë Zgjedh”, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Këngëtarët treguan se cilën pëlqejnë më shumë në mes festivaleve dhe diskove.

Për ta parë përgjigjen e tyre ndiqeni videon: