Disa nga citimet më të mira të Megan Fox - Gazeta Express
string(40) "disa-nga-citimet-me-te-mira-te-megan-fox"

Disa nga citimet më të mira të Megan Fox

Yjet

Gazeta Express

17/05/2024 21:10

Megan Fox njihet jo vetëm për aktrimin e saj në ekran por edhe për natyrën e saj modeste jashtë ekranit.

Këto citate dhe thënie frymëzuese të aktores dhe modeles amerikane do t’ju japin një pasqyrim të jetës së saj dhe do t’ju frymëzojnë të mësoni nga përvojat e saj jetësore.

Lexo Edhe:

1-Mbani kokën lart dhe gishtin e mesit sa më lart!

2-Unë kam shumë besim në mënyrën se si e projektoj personalitetin tim.

3-Djemtë në të 20-at janë humbje kohe. Ata nuk kanë asgjë për të ofruar në bisedë, janë të papjekur.

4-Kam një gojë dhe nuk kam frikë ta përdor.

5-Askush nuk lodhet duke dashur, por të gjithë lodhen duke pritur, duke dëgjuar gënjeshtra e duke u lënduar.

6-Nuk jam çmendur plotësisht, por mund të ndodhë së shpejti…

7-Derisa të kesh fëmijë, nuk mund të imagjinosh se sa shumë mund ta duash një qenie njerëzore.

8-Jeta në Tokë është si universiteti dhe ne të gjithë thjesht po mundohemi të kalojmë kurset.