Diola Dosti zbulon surprizën romantike nga Erolld Belegu - Gazeta Express
string(56) "diola-dosti-zbulon-surprizen-romantike-nga-erolld-belegu"

Rozë

Gazeta Express

16/05/2024 8:13

Diola Dosti zbulon surprizën romantike nga Erolld Belegu

Rozë

Gazeta Express

16/05/2024 8:13

Diola Dosti është zgjuar ditën e sotme me një surprizë tepër romantike nga partneri i saj Erolld Belegu.

Bizesmeni i ka dhuruar një buqetë me lule dhe Diola nuk ka ngurruar që ta publikojë në Insta Story, duke e falënderuar publikisht partnerin e saj.

Lexo Edhe:

“Mëngjese si ky. Faleminderit Erolld Belegu”, shkruan nutricionistja.

Nga ana tjetër edhe Erolldi e ka ripostuar foton dhe ka shoqëruar me këngën e Montell Jordan, “This is how we do it” (kështu e bëjmë ne).

Kujtojmë se romanca e tyre nisi vetëm para disa muajsh dhe që prej asaj kohe dyshja herë pas here postojnë fragmente nga përditshmëria e tyre.