Dijonis Biba lë në mes “Ferma VIP” - Gazeta Express
string(32) "dijonis-biba-le-ne-mes-ferma-vip"

Dijonis Biba lë në mes “Ferma VIP”

TV/Film

Gazeta Express

09/05/2024 21:51

Ditën e sotme Dijonis Biba ka ndërprerë rrugëtimin e tij në “Ferma VIP”.

Ky vendim erdhi i papritur nga ish-fermeri i cili fillimisht mblodhi konkurrentët e tjerë dhe u komunikoi vendimin që kishte marrë.

Lexo Edhe:

“Unë sot kam vendosur të largohem nga ferma dhe këtë e them seriozisht. Nuk e përballoj dot më, kam ditë që e mendoj. Jam dorëzuar nuk mundem. Valixhen e kam bërë gati, kam folur do largohem tani. Nuk mundem më”, tha Dijonisi.

Rikujtojmë që Dijonis Biba ka hyrë në fermë që prej fillimit, 22 Marsit, ku shpeshherë është shpallur edhe i preferuari i publikut.