Digjet një objekt në Suharekë - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

26/01/2020 11:57

Digjet një objekt në Suharekë

Lajme

Gazeta Express

26/01/2020 11:57

Persona të panjohur i kanë vënë zjarrin objektit të një ish-ndërmarrje, e cila menaxhohej nga Agjencia Kosovare e Privatizimit.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në fshatin Studenqan të Suharekës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit, të cilët e kanë shuar zjarrin. Rasti nën hetime