Digjet makina e diplomates italiane në Greqi - Gazeta Express
string(44) "digjet-makina-e-diplomates-italiane-ne-greqi"

Digjet makina e diplomates italiane në Greqi

Gazeta Express

02/12/2022 19:37

Makina e diplomates italiane në Athinë është përfshirë nga flakët e zjarrit.

Siç raportojnë mediet e huaja bëhet fjalë për makinën e Sekretares së Parë të Ambasadës Italiane në Athinë, Susanna Schlein.

Lexo Edhe:

Mësohet se mjeti është djegur plotësisht dhe se zjarri është vënë teksa mjeti ka qenë i parkuar.

Për pasojë është djegur pjesërisht edhe një makinë tjetër, që ka qenë parkuar afër makinës së diplomates italiane./abcnews.al