Diell dhe vranësira mesatare gjatë ditës - Gazeta Express

Diell dhe vranësira mesatare gjatë ditës

Ballina

Gazeta Express

05/11/2019 10:13

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira, të cilat në pjesën perëndimore të vendit do të jenë më të dendura.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 14 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 11 deri 19 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, pritet stabilizim i motit si dhe rritje të temperaturave ditore.