Diell dhe vranësira mesatare gjatë ditës së sotme


Gazeta Express
25 June 2019 9:45

Moti paradite do të jetë me diell me vranësira mesatare, ndërsa pasdite jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, në disa vende në formë të motit të ligë. Do të fryjë erë mesatare verilindore.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 12 deri në 19 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 23 deri në 34 gradë Celsius./GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart