Diell dhe vranësira mesatare - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

01/12/2019 10:32

Diell dhe vranësira mesatare

Ballina

Gazeta Express

01/12/2019 10:32

Moti sot në vend do të jetë me re dhe me diell në disa periudha të ditës.

Temperaturat do të lëvizin nga 6 gradë celsius deri në 16 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperaturat do të jenë për disa gradë më të ngrohta.

Moti për fundjavë do të jetë i njëjtë, kurse gjatë javës së ardhshme priten temperatura më të ulëta dhe reshje bore në vende malore.