Diell dhe erë e dobët gjatë ditës së sotme - Gazeta Express

Diell dhe erë e dobët gjatë ditës së sotme

Ballina

Gazeta Express

31/08/2019 9:31

Moti në Republikën e Maqedonisë Veriore do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verilindor.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri 18 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës prej 25 deri 36 gradë Celsius.