Diçka po ndodh me Fifin – e mërzitur pranë dritares - Gazeta Express

Diçka po ndodh me Fifin – e mërzitur pranë dritares

TV/Film

Gazeta Express

16/11/2021 1:26

Një ndër personazhet më të komentuar në Big Brother VIP është padyshim Fifi.

Ajo shpeshherë është gjendur në situata të ndryshme, të cilat kanë bërë që ajo të komentohet nga publiku.

Lexo Edhe:

E banorëve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, sot iu është dhënë mundësia që ta përcjellin ndeshjen Shqipëri- Andorra.

Por një gjë e tillë është mundësuar për banorët vetëm duke e dëgjuar lojën, pa e parë atë.

Fifi, në këtë rast, është parë e mbështetur në dritaret e shtëpisë, por se nuk mund të thuhet se po e përcjell lojën apo është vetëm duke ndenjur aty.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.